2.jpg

Rolovací vrata

Jedná se o celohliníková lamelová zateplená vrata, která se navíjejí do boxu, jehož velikost závisí na výšce otvoru a zvoleném typu lamely. Díky svým parametrům a vlastnostem jsou prostorově nenáročné. Tato vrata lze osadit z exteriéru na fasádu, do otvoru či zevnitř na zeď. Kdo si nevybere ze vzorníku standardních dekorů a barev, může vybírat dále z celého vzorníku RAL. Rolovací vrata jsou vhodná především do prostor bez větších nároků na tepelné vlastnosti. Vrata jsou vždy vyrobena na míru.

Více

20220520_104833.jpg

Sekční vrata

Oproti rolovacím vratům vynikají hlavně tepelnými vlastnostmi, jelikož jsou složena ze sendvičových panelů (Zn plech - PUR pěna - Zn plech) o tloušťce 40 či 60mm. Jsou omezena montáží pouze zevnitř na zeď či do otvoru, kdy volba systému závisí na prostorových možnostech garáže a požadavcích zákazníka. U sekčních vrat lze vybírat z velké škály dekorů (fólií) a barev dle RAL či NCS. Výroba vrat na míru je samozřejmostí.

Více

received_619930293064048.jpeg

Dvoukřídlá vrata a dveře

Hliníkové provedení s profily tl. 45mm bez přerušeného tepelného mostu či tl. 60mm s přerušeným tepelným mostem. Výplň je stejně jako u sekčních vrat sendvičová o tl. 40mm. Lze dodat symetricky či asymetricky dělená křídla (v závislosti na celkovou šířku vrat), plné provedení či s prosklením. Opět platí, že se každá vrata vyrábějí na míru.

Více

Máte zájem o naše služby?

Stačí vyplnit kontaktní formulář či zavolat na číslo +420 605 082 649 a o zbytek se již postaráme my.

GATEROL s.r.o. na Firmy.cz